Kurzy ruštiny

Mezinárodní jazyková škola Fastum School Nabízí Vám intenzivní kurz ruského jazyka s rodilým mluvčím.

Proč by měl člověk umět hovořit rusky?

Vždyť rusky se hovoří v mnoha zemích světa. Ruština je druhý nejpoužívanější jazyk v internetu a jeden ze šesti oficiálních jazyků používaných v OSN.

163,8 milionu lidí považuje ruštinu za svůj rodný jazyk a dalších 114 milionů ji považuje za svůj druhý jazyk!

Elektronická databáze Index Translationum obsahuje 2 miliony překladů od 500 000 autorů ze 148 zemí světa. To znamená, že ruština je nejpřekládanější jazyk na světě!
Se znalostmi získanými na našem kurzu se pro vás značně rozšíří okruh zemí, které můžete navštěvovat a hovořit zde rusky. V rámci kurzu se rovněž dozvíte hlavní momenty ruské historie, kultury, malířství a hudby.
V závěru kurzu vám nabízíme zajímavý třídenní zájezd do kolébky ruské kultury a umění – Petrohradu, s návštěvou historických památek a exkurzí přímo v ruštině.

Kurzy ruštiny běží ve skupinách dvakrát týdně, výuka je vždy po dvou vyučovacích hodinách (2×45 min.). Kurzy, v závislosti na stupni znalosti jazyka, kterého by chtěl účastník kurzu dosáhnout, nabízíme v délce 6 měsíců nebo půl roku.

Rozvrh kurzů: Po – Čt od 17.30 do 19.00

Cena: 300 Kč za 2 vyučovací hodiny.Наш партнер "Мир Сибирского здоровья в Праге" - www.sibirskezdravi.cz ВСЕ ВИДЫ РЕКЛАМНЫХ РАБОТ НА ОДНОМ МЕСТЕ
наружная реклама, типография, создание и продвижение сайтов в Праге по всей Чехии и Европе на http://reklama-ru.cz
Наверх